Reference

zájemce o koupi

Oceňuji velmi profesionální a milý přístup kanceláře. Pan Růžička byl ochotný a přizpůsobil se nám ve všech ohledech. Poskytl nám komplexní informace odpovídající realitě, ale i ty které byly nad rámec běžných dotazů klientů. Děkuji a vřele doporučuji.

Zobrazit více
Prodej bytu Tmaň okres Beroun

Jednání pana Růžičky bylo naprosto skvělé, o každém kroku vždy informoval, případně vše vysvětlil. Za mě veliké díky a určitě doporučuji! :-) Lenka M.

Zobrazit více
Koupě bytu Stodůlky

S panem realitním makléřem M. Růžičkou jsme byli maximálně spokojení. Jednání bylo jasné, srozumitelné a hlavně rychlé. Žádná lidská činnost nebývá plánovitě zcela bez problémů, ovšem ty, které vznikly, pan makléř díky své zkušenosti a vstřícnosti operativně vyřešit ke spokojenosti obou stran. Spolupráci s panem Michalem Růžičkou jenom doporučuji. Jiří K.

Zobrazit více
Prodej družstevní byt Kladno

Pana Michala Růžičku , jsme k prodeji naší nemovitosti, zvolily na doporučení naší společné známé. Veškerý servis, poradenství a celkové zabezpečení prodeje nás mile překvapilo. Naprostá profesionalita, spolupráce s ostatními kolegy a orientování se na trhu s nemovitostmi se poté projevilo v rychlém prodeji naší nemovitosti. Rozhodně můžeme jen doporučit. Moc vám děkuji za všechno co jste pro nás udělal, i s celým vaším kolektivem. Rychlost prodeje, celkový servis vaší realitní kanceláře, rady a porady, i přes téměř neprůchodné bytové družstvo se zdařilo na jedničku. Ještě jednou tedy děkuji a pokud budeme mít někdy nějakou nemovitost k prodeji, rozhodně se obrátím opět na vás. Mějte se moc dobře, přeji hodně práce a úspěšných prodejů.  Šárka D.

Zobrazit více
Prodej byt Říčany

Pana Růžičku znám již delší dobu z několika prodejů. Vždy na mne působil jako velmi seriozní a spolehlivý odborník. Obvykle vyšel vstříc mým potřebám a požadavkům a nikdy ve mě svým jednáním nevyvolal žádné nepříjemné pocity. Jeho osobně i firmu eRKa Reality vřele doporučuji. Ing. Zdeněk J.

Zobrazit více
Koupě chata Hradec Králové

Se službami eRKa jsem byl velmi spokojen. Vše poběhlo bez problémů. Ladislav N.

Zobrazit více
Prodej chata Hradec Králové

Vše proběhlo rychle, profesionálně, skvělá prezentace včetně 3D procházení námi prodávané nemovitosti. Prodali jsme za víc, než jsme požadovali a to do týdne!! Děkujeme :-) F.K.

Zobrazit více
Prodej RD Rudná

Pana Růžičku jsme poznali při koupi (teď již) našeho domu, zastupoval prodávající stranu. Oslovila nás precizní prezentace nemovitosti na webových stránkách, především 3D model. Naživo překvapil pan Růžička příjemným, profesionálním, sympatickým, avšak nevtíravým jednáním. O nemovitosti měl skvělý přehled a podal veškeré informace. Ve chvíli, kdy jsme se rozhodli dům koupit, jsme již měli jasno v tom, komu svěříme prodej našeho bytu. Stáli jsme tedy jak na straně kupujících, tak i prodávajících. A nikdy jsme naší volby nelitovali. Kdyby byli všichni ve svých profesích tak všestranně pečliví a nápomocní jako pan Růžička, bylo by na světě veseleji. Pomohl opravdu se vším, a o každém kroku jsme byli ihned informováni. Vždy byl k dispozici, když bylo potřeba. Je znát, že svou práci má opravdu rád. Moc děkujeme. Jana H.

Zobrazit více
Zájemce

Dobrý den, bohužel nemám zájem nemovitost koupit. Co se týče Vaší práce a způsob jakým prezentujete, komunikujete, vystupujete a máte vše zpracované, tak se mi po různých zkušenostech jeví jako TOP úroveň. Takže za toto děkuji a přeji fajn Svátky. J.B.

Zobrazit více
Prodej RD Rudná

Pan Růžička je člověk na svém místě, je znát, že svou práci dělá rád a hlavně poctivě, se vším všudy, nic neopomene. Nic mu neunikne, vše zařídí, vyřeší, vše dokonale připraví, pravidelně informuje, má příjemné vystupování, je pružný, schopný. Náš prodej s p. Růžičkou byl rychlý a příjemný. Nelze jinak než doporučit, doporučit a zase doporučit! :-) Linda V.

Zobrazit více