Odměna za tip pro Vás!

Znáte někoho, kdo ve Vašem okolí prodává nemovitost? Víte o kamarádovi nebo sousedovi, který chce prodat byt nebo dům, a neví, jak na to?  Ušetřete mu hromadu starostí a získejte odměnu za doporučení klienta.

 

Jak získat odměnu za tip?

Odměna za tip

Tip nám můžete dát vyplněním formuláře níže, ale také napsání e-mailu na info@erkareality.cz nebo zavoláním na číslo 608 771 882. Pokud chcete, můžete se za námi také zastavit na naší pobočce.

Jakmile nám předáte váš tip, tedy kontakt na osobu, která prodává nemovitost, v případě, že se ještě nejedná o našeho klienta, Vámi doporučenou osobu kontaktujeme a domluvíme se na spolupráci.

Pokud všechno klapne a Váš tip s námi spolupráci naváže, podepíšeme s Vámi smlouvu, které pak bude plynout Váš nárok na odměnu v případě, že se nemovitost prodá nebo pronajme naším prostřednictvím.

 

Jak vysoká je odměna za tip?

Za doporučený úspěšně uzavřený obchod Vám můžeme nabídnout odměnu 10 % z provize realitní kanceláře bez DPH. Pokud doporučíte zákazníka, který s námi úspěšně prodá nemovitost, Vaše odměna bude minimálně 6 000 Kč. Částka ale také může být výrazně vyšší.

 

Zašlete nám tip a získejte odměnu

*
*
*
*
email: