Odměna za tip pro Vás!

Znáte někoho, kdo ve Vašem okolí prodává nebo pronajímá nemovitost? Víte o kamarádovi nebo sousedovi, který chce prodat byt nebo dům, a neví, jak na to? Chystá se Váš známý pronajmout byt a hledá nejjednodušší řešení? Ušetřete mu hromadu starostí a získejte odměnu za doporučení klienta.

 

Jak získat odměnu za tip?

Odměna za tip

Tip nám můžete dát vyplněním formuláře níže, ale také napsání e-mailu na info@erkareality.cz nebo zavoláním na číslo 608 771 882. Pokud chcete, můžete se za námi také zastavit na naší pobočce.

Jakmile nám předáte váš tip, tedy kontakt na osobu, která prodává nebo pronajímá nemovitost, podíváme se, zda již s prodávajícím nekomunikuje někdo z kolegů a nemáme už s osobou rozjednaný obchod. V případě, že se ještě nejedná o našeho klienta, Vámi doporučenou osobu kontaktujeme a domluvíme na spolupráci. Pokud všechno klapne a Váš tip s námi spolupráci naváže, podepíšeme s Vámi registrační formulář. Z něj pak bude plynout Vás nárok na odměnu v případě, že se nemovitost prodá nebo pronajme naším prostřednictvím.

 

Jak vysoká je odměna za tip?

Za doporučený úspěšně uzavřený obchod Vám můžeme nabídnout odměnu 10 % z provize realitní kanceláře. Pokud doporučíte zákazníka, který s námi úspěšně prodá nemovitost, Vaše odměna bude minimálně 6 000 Kč. Částka ale také může být výrazně vyšší.

 

Zašlete nám tip a získejte odměnu

*
*
*
*
email: fname: fullname: phone: