Odhad tržní ceny pro prodej nebo pro dědické řízení

 

Odhadem tržní ceny nemovitosti se rozumí stanovení reálné prodejní ceny. Tento odhad nemá nic společného se znaleckým posudkem pro bankovní ústav či finanční úřad, který může dělat jen odborný znalec pověřený ministrem spravedlnosti.

Odhad tržní ceny slouží jen pro orientaci, za kolik je nemovitost přibližně prodejná v dané lokalitě s ohledem na další aspekty nezohledňující tabulky, které používá znalec s "kulatým razítkem".

Při našich odhadech vycházíme z dlouholetých zkušeností a neustálého monitoringu trhu realit a databáze prodaných nemovitostí v lokalitě. Pro stanovení prodejní ceny, pro dědické řízení nebo pro majetkové vyrovnání je náš odhad zcela vyhovující, navíc vyjde levněji.

Zpracováváme jej  nejpozději do 3 pracovních dnů.

Potřebujete-li vypracovaný posudek v tištěné podobě, například pro notáře, je služba zpoplatněná.

Pokud vám ale stačí jen ústní konzultace, je odhad zcela zdarma.

 

Orientační ceny za zpracování

Ústní (online) konzultace zdarma
Odhad zpracovaný v písemné formě
Byt 2.000,- Kč
Rodinný dům, chata 3.500,- Kč
Pozemek 1.500,- Kč
Doprava  do 15 km od Rudné zdarma, při delší vzdálenosti dle domluvy

 

*  Cena je orientační, může být ponížena nebo zvýšena dle dalších aspektů (velikost nemovitosti, náročnost, zohlednění odhadu na více nemovitostí najednou).

** Cenu za zpracování se dozvíte vždy předem

 

Chcete znát orientační cenu Vašeho domu nebo bytu ihned? Vyplňte základní údaje do tohoto interaktivního formuláře a cena se Vám ihned zobrazí. 

 

Upozornění: Cena, která se Vám zobrazila je pouze orientační, Vaše nemovitost může mít mnohem vyšší hodnotu, nebo také nižší, vždy záleží na dalších aspektech. 

 

Pokud máte zájem o informaci ohledně orientační ceny jiné nemovitosti než je dům, nebo byt, případně se Vám zobrazila cena,  která nedává smysl, vyplňte prosím následující formulář, nebo nám zavolejte a odhad zpracujeme manuálně. 

 

Pokud nepotřebujete písemný výstup, odhad je zdarma. 

 

*
fname: fullname: lname:

Nechce se Vám vyplňovat tento formulář? Rovnou nám zavolejte