Realitní kancelář pro Prahu-západ, Prahu, Středočeský kraj a Vysočinu

eRKa reality s.r.o.

Jsme realitní kancelář, která působí převážně ve Středočeském kraji, na Vysočině  a v Praze. Zabýváme se prodejem a pronájmem všech druhů nemovitostí. Zakládáme si na osobním přístupu, férovém a transparentním jednání. Víme, že každý klient má své individuální potřeby, kterým náš obchodní vztah přizpůsobujeme tak, abychom vždy dosáhli maximální spokojenosti.

Společnost eRKa Reality s.r.o. není na trhu nemovitostí žádným nováčkem. Naše práce a služby vycházejí ze zkušeností a praxe zakladatele společnosti Michala Růžičky, který se realitám věnuje od roku 2008. Přes 13 let praxe na realitním trhu nám umožnilo poznat různé osoby a vyřešit sebesložitější situace.

 

Proč zvolit eRKa Reality s.r.o.?

Při své činnosti využíváme moderní technologie a obchodní dovednosti, které jsme se získali díky pravidelnému školení a praxi, kdy jsme zobchodovali několik stovek obchodů a pomohli tak tisícům klientů. Spolupracujeme s odborníky z oborů, které s nemovitostmi a jejich obchodem souvisí, se špičkovými finančními poradci, právníky a dalšími. Díky tomu jsme schopni klientům poskytnout komplexní služby od A do Z, aby byl proces koupě, prodeje nebo pronájmu pro naše zákazníky opravdu rychlý a zcela bez starostí. Naším cílem je ušetřit klientům především čas a energii, kterou mohou věnovat své rodině, sobě a koníčkům nebo své práci.

 

 

 

 

Pojďte do toho s námi!

*
*
*
*
lname: email: