Plnohodnotné služby realitního makléře na zkoušku

 

                                                         

Proč tato služba vznikla? 

Ze zkušeností a z průzkumu vyplývá, že spousta prodávajících neví na koho se obrátit, nebo jakou realitní kancelář, makléře si má vybrat.

Kladou si následují otázky, nebo by si je měli klást:

Pokud zvolím zastupování profesionálem, jaké služby dostanu  a co všechno obsahují?

Kolik mě to bude stát?

Musím zaplatit makléři i když se nemovitost neprodá?

Má daný makléř dostatek zkušeností, vyzná se v procesech?

Umí jednat s lidmi?

Jakou má kvalitu prezentace?

Kde všude bude nemovitost prezentovat?

Jak celkově makléř bude přistupovat ke mně a ke kupujícímu?

Když projeví zájem o koupi komplikovaný kupující, bude umět jednat diplomaticky, abych nepřišel o obchod?

a další a další otázky.....

Nakonec si zvolí makléře, kterého neznají a podepíší smlouvu třeba na 3 měsíce a více.  

Může se stát, že zjistí, že jim přístup realitního makléře nevyhovuje. Nesplnil co slíbil a je to jiné, než si představovali. Ale podepsali smlouvu a nemohou od ní jen tak odstoupit, aniž by po nich makléř nechtěl náhradu nákladů.

Uběhne čtvrt roku, nemovitost se neprodala kvůli přístupu makléře a prodávající ztratil několik měsíců tím, že byl uvázán smlouvou na delší čas. 

Proto vznikla tato služba. Prodávající má možnost poznat svého makléře a zjistit tak, zda si vybral dobře a má spolehlivého parťáka, v ne úplně jednoduché záležitosti, jako je prodej svého, kolikrát celoživotního majetku. 

Vyzkoušejte si nás na 30 dní

 

Jednoduchá zprostředkovatelská smlouva 

Abychom dostáli zákonným povinostem, musí být uzavřena smlouva mezi prodávajícím a RK. Tuto povinnost řeší zákon o realitním zprostředkování č. 39/2020 Sb.

Trvání smlouvy 30 dní

Během této doby budeme pro vás hledat zájemce o koupi, v prvních 14ti dnech máte dokonce možnost kdykoliv odstoupit od smlouvy bez udání důvodu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše služby

Co Vám slíbíme, to do smlouvy uvedeme. Co je psáno, to je dáno. 

Zároveň Vám poskytneme standardní služby jako při delším trvání smlouvy.

Profesionální prezentace, inzerce na spolupracujících serverech, dispoziční plánek nemovitosti, 3D sken, virtuální prohlídka.....

Provize

Provize nám náleží až po uskutečnění obchodu. Nic nám neplatíte dopředu. Pokud seženeme zájemce, který Vaší nemovitost zarezervuje, provizi nám uhradíte, až se podepíše kupní smlouva, z kupní ceny.

Výše provize je dohodnuta dopředu a podmínky výplaty řeší zprostředkovatelská smlouva. 

 

 

 

 

Proč zkusit prodávat s realitní kanceláří, třeba jen na měsíc?

Situace

Dle Vaší situace navrhneme vhodnou strategii prodeje.

Prověření

Z možných dostupných zdrojů prověříme prodávanou nemovitost. Pokud by byly nesrovnalosti, například nezakreslené stavby, neoficiální přístup apod., upozorníme Vás na to. Navrhneme a pomůžeme najít řešení. Tím Vás chráníme před případnými budoucími žalobami. 

Zákony

Při prodeji nemovitosti se prodávajícího dotýká hned několik zákonů, například občanský zákoník, stavební i katastrální zákon, zákon o hospodaření s energií, daňový řád. Upozorníme Vás na to, co se Vás týká a na co si dát pozor. Pokud není vše z pohledu těchto zákonů v pořádku, pomůžeme to vyřešit. 

Cena

Objektivně zhodnotíme prodávanou nemovitost v kombinaci s dalšími atributy a navrhneme optimální cenu na základě všech dat, které máme k dispozici. Jako jsou reálné ceny obdobných nemovitostí z katastru, chování kupujících a jejich nejčastější požadavky, vliv lokality na prodávanou nemovitost a další. 

Marketing

Zajistíme a vysvětlíme Vám marketing při prodeji, abychom oslovili co největší počet zájemců o koupi a dosáhli tak na nejvyšší možnou cenu. 

Kupující

Dosáhli jsme maximální možné ceny, máme kupce, co dál? Nechte to na nás, obchodem Vás provedeme krok za krokem, od rezervace, financování kupujícího, úschovu kupní ceny, předání nemovitosti, po přepis energií.

 

Toto je jen výčet základních služeb naší realitní kanceláře, umíme toho mnohem více

Máte ještě další dotazy? Nebo jste se rozhodli nás vyzkoušet? Vyplňte následující formulář, nebo nám rovnou zavolejte. Budeme se těšit!

 

*
fname: email: fullname: