Moderní prezentace nemovitosti je základ

Pro úspěšný obchod je důležité vsadit na moderní a přehlednou prezentaci nabídky. Nejen, že vystavíme nabídku na našich webových stránkách, ale také můžeme vytvořit vlastní webovou stránku přímo pro konkrétní nemovitost. Nabídka tak lépe vynikne mezi ostatními a šanci na prodej či pronájem se zvýší.

 

Kvalitní fotografie, moderní video a virtuální prohlídky

Moderní prezentace nemovitosti

Naprostým základem jsou u nás také vysoce kvalitní profesionální fotografie nemovitosti. Máme prvotřídní techniku a nemovitost dokážeme nafotit tak, aby zájemce opravdu zaujala. Kromě profi fotografií se specializujeme i na videoprohlídky a virtuální prohlídky. Pomocí technologie Matterport provádíme 3D sken nemovitostí a zájemci si tak mohou prohlédnout celý interiér nemovitosti zevnitř. Virtuální prohlídka tak působí naprosto realisticky a pomáhá zájemcům rozmyslet si, zda je nemovitost oslovila a mají zájem o prohlídku osobní.

Naše nabídky kromě fotografií a případných video či virtuálních prohlídek doplňujeme také o přehledný 3D půdorys. Nabídky naší realitní kanceláře také zařazujeme do katalogu nemovitostí.

 

Ukázka virtuální prohlídky vytvořena a prezentována technologií Matterport

 

Příklad 3D půdorysu

 

 

 

Pojďte do toho s námi!

*
*
*
*
email: fullname: lname: