Jak fungujeme v současné době?

 

I přes to, že nařízení vlády ohledně zákazu maloobchodního prodeje a prodeje služeb v provozovnách, se netýká realitních kanceláří, uvědomujeme si, že současná situace je vážná, proto na pobočce fungujeme v omezenějším režimu.
Ale i nadále jsme připraveni Vám pomoci v případě, že máte potřebu nemovitosti, prodat, koupit, či pronajmout. 

 

 

Pokud potřebujete řešit otázky ohledně bydlení, dejte prosím přednost komunikaci elektronickou formou, můžete nás kontaktovat emailem, telefonicky, přes sociální sítě a jiné messengery, jako je Viber, nebo WhatsApp.

Realitní trh se nezastavil, jen je v současné době zpomalenější. Český národ, aspoň z našeho pohledu, bere současná opatření velice vážně a  dodržuje pravidla, která jsou vládou nastaveny, tak aby nedocházelo k masivnímu šíření viru. Zájemci o bydlení nyní neabsolvují tolik prohlídek jako před nastalou situací. 

Bydlení je ale základní lidskou potřebou, tudíž se i tak nadále obchoduje, jiní potřebují prodat, nebo pronajmout a druzí potřebují koupit, nebo si sehnat nájemní bydlení. 

Naše kancelář je na toto připravena za dodržení nezbytných opatření. 

 

Konzultace

V tomto případě preferujeme provést konzultaci po telefonu, videohovorem, nebo přes chat. Pokud to charakter konzultace neumožňuje, lze uskutečnit osobní jednání a to buď u nás v kanceláři, případně i u Vás za dodržení základních pravidel (použití roušky nebo respirátoru, dezinfekčního gelu a případně rukavic).

Samozřejmostí je, že nesmíte být v domácí karanténě. 

 

 

Prodej nebo pronájem

Pokud potřebujete prodat nebo pronajmout, rádi se o tuto činnost postaráme.

Díky online nástrojům, které využíváme, například cenové mapy, placené dálkové přístupy do katastru nemovitostí a katastrálních map, dokážeme zjistit data o Vaší nemovitosti, zajistit originální listy vlastnictví apod.  Za využití moderních prezentačních postupů, jako je například virtuální prohlídka, videoprohlídka, půdorys nemovitosti, vizualizace, propagace formou sociálních sítí a realitních serverů dokážeme udělat komplexní marketing nemovitosti, abychom oslovili co nejširší množství poptávajících klientů a tím Vám mohli zajistit nejlepší cenu.

Pokud potřebujete prodat, kontaktujte nás a na dalším nejlepším postupu se domluvíme

 

 

Prohlídky

Pokud potřebujete koupit, nebo si pronajmout nemovitost, prosím podívejte se na naše virtuální prohlídky, které máme zpracované u každé zakázky

Najdete je na našich stránkách, nebo na inzertních serverech, které umožňují virtuální prohlídku zobrazit  (z těch největších serverů jsou to Sreality.cz a Reality.iDNES.cz).

Virtuální prohlídka Vám umožní projít si nemovitost prvně online, díky nejmodernější technologii, která zpracovává prohlídku ve 4K rozlišení, vidíte nemovitost ve vysoké kvalitě.

Uděláte si tak jasnou představu o stavu nemovitosti a dispozičním uspořádání.

U každé zakázky máme zveřejňenou adresu (ulici)  prodávané nemovitosti a pokud neznáte danou obec a okolí, podívejte se prosím na mapové portály (http://maps.google.com, nebo na https://mapy.cz), kde se můžete online projít po ulici nebo po dané obci, či městě za použití funkce street view, nebo funkce panorama. Tím poznáte okolí i vnitřní prostory prodávané, nebo pronajímané nemovitosti.

Pokud Vás nemovitost po tomto počátečním průzkumu zaujala, kontaktujte nás a domluvíme se na termínu prohlídky. 

Pokud to není nezbytně nutné, neberte sebou žádné osoby navíc! Prohlídka bude provedena pouze s osobami, které nejsou v domácí karanténě a budou mít roušku, nebo respirátor, jednorázové rukavice na prohlídky věnujeme, případně zapůjčíme gel na desinfekci rukou. Během prohlídky prosím nesahejte zbytečně na věci umístěné v nemovitosti, dveře do jednotlivých místností Vám rád otevře makléř. ;-)

 

 

Michal Růžička eRKa Reality. 

Máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás

*
*
*
*
email: fullname: fname: phone: