Asistent/ka náběru nemovitostí

 

Pro koho je tato pozice vhodná?

Tato pozice je vhodná pro studenta, pro maminku, která nemůže chodit do práce s pravidelnou pracovní dobou, pro aktivní důchodce nebo pro zájemce, který chce pracovat jako realitní makléř a chce získat praxi. 

Pracovní poměr 

Brigáda, DPP nebo ŽL.

 

Místo výkonu

Kancelář Rudná u Prahy, nebo práce z domu. 

 

Náplň práce

Pomoc s vyhledáním obchodní příležitosti realitnímu makléři a domlouvání schůzek. Telefonická a emailová komunikace s případnými klienty společnosti. 

 

Požadujeme

Základní znalost práce na PC. Příjemné a klidné vystupování při telefonickém a emailovém kontaktu. Logické myšlení, samostatnost, aktivní přístup, spolehlivost, vyjednávací a komunikační schopnosti, klidnou povahu. Ovládání českého jazyka slovem i písmem. Výhoda praxe v telemarketingu. 

 

Nabízíme

Zázemí kanceláře v Rudné u Prahy a práci z domu. Přístup do realitního monitoringu, firemní PC a mobilní telefon. Zaškolení, příjemnou atmosféru v kolektivu. 

 

Platové podmínky

Úkolové nadstandardní ohodnocení, závislé na výkonu. Po zapracování průměrný příjem cca 20.000 - 30.000,- Kč/měs, maximální výše příjmu není omezena.

 

 

Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám Váš životopis na michal.ruzicka@erkareality.cz, zavolejte 608 771 882, nebo vyplňte formulář níže

 

 

 

*
*
*
*
email: lname: phone: fullname:

* - toto pole je nutno vyplnit